beskid slaski mapa compass chomikuj

beskid slaski mapa compass chomikuj

Nadal nie pod wrażeniem? OK, byłbyś pod wrażeniem, gdy można było kupić 50 akrów brazylijskich Highlands za $ 15000? Finansowanie Właściciel jest dostępny bez kontroli kredytowej i 10% w dół płatności.

Obszar Opis

W przeciwieństwie do pobliskiego stanu Zachodnia Bahia, SE Tocantins odnotowano niewielki rozwój. W. Bahia, o podobnych warunkach klimatycznych i agrotechnicznych jak SE Tocantins, dziś (wraz z Mato Grosso) jest najbardziej rozwinięty obszar rolny stanów granicznych z gospodarstw wysoko wydajnych, gleby żyzne (po korekcie) i sprzyjające otoczenie ekonomiczne dla rolnictwa. Miasto Louis Eduardo Manghales, centrum działalności rolniczej W. Bahia, znajduje się zaledwie około 120 km od tego gospodarstwa. Rolnicy z południowej Brazylii i Ameryki / Europejczycy odkryli obszar, a działają bardzo dochodowych gospodarstw, rosnące soja, fasola, kukurydza, ryż, bawełna, kawa. Podczas klimatyczne i agrotechniczne przesłanki w SE Tocantins są podobne do W. Bahia, nierozliczonych gruntów w W. Bahia jest bardzo kosztowne, a nierozliczonych ziemi w SE Tocantins jest tani i pomijane przez potencjalnych inwestorów. Dziś SE Tocantins pozostaje w dużej mierze niezabudowane. Dziewięćdziesiąt procent ziemi w mojej ocenie jest nierozliczonych / nieużywane. Tutejsze rzeki są wyjątkowe piękno, iw dużej mierze pomijane przez Brazylijczyków. To tylko kwestia czasu, zanim rolników i turystów zwiedzić okolicę i utorować drogę do boomu lądowej Mato Grosso i W. Bahia.

Opis miasta ….. 20km (12 mil), Rio do Conseicao (Conseption rzeka), pop. 2000. Marka nowa autostrada została zbudowana, aby połączyć to miasto na końcu linii. Jest bardzo mało ruchu. Miasto posiada wszystkie podstawowe potrzeby: dwie szkoły, klinika medyczna, – szkoły i kliniki są darmowe (Brazylia ma wolnego krajowej opieki zdrowotnej dostępnej dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od poziomu dochodów); supermarket, kilka restauracji i barów, linii telefonicznej, komórka pokrycia gruntów telefonu; no stacjonarnego internetu chociaż, nie ma też stacja benzynowa.
Artykuł dzięki: