beskid zywiecki dzialki na sprzedaz

beskid zywiecki dzialki na sprzedaz Być może trzeba dodać małe filtry staw, jeśli zdecydujesz się dodać funkcje wodnych. Jednak te cechy wody wykorzystują bardzo małe i tanie filtry, aby utrzymać bieżącą wodą przez nich gładko.

Nawet jeśli byłoby to brudna robota musiała oczyścić torfowiska, aby dostać się do filtra powinna staw rozwijać problemy, szanse na to są rzeczywiście niewielkie żadne. Jako przykład, bog mojego stawu i filtra zostały wprowadzone teraz działa nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, już od ponad 6 lat, bez problemu! A mój staw jest około 32 stóp na 12 stóp przez 3 ft. Ma około 3000 litrów wody, a jednocześnie była domem dla około 150 Koi. Te systemy filtracyjne bog pracy! A oni pięknie działa.

Prawdziwe piękno systemu filtracji bog jest to, że im dłużej pracuje, tym więcej równowaga biologiczna jest zbudowany dla ryb w stawie. Co naprawdę dzieje się w torfowiska jest to, że ponieważ woda jest filtrowana przez media, i używam lawy rock, robi bardzo dobrą robotę lub usuwania produktów odpadowych z samego stawu. Proces, w którym robi to za pośrednictwem nitryfikacji. Oznacza to, że bakterie nitryfikujące (bakterie) przyłączają się do wnętrza tej bagien i w sposób ciągły, to bakterie je nadmiar składników odżywczych, takich jak substancje organiczne oraz odpady ryb. To pomaga stworzyć doskonałą równowagę ekologiczną wody staw dla ryb również.

Typowa Pond Bog, jak moja, jest zbudowany na czele stawu lub tuż za wodospadami. Woda jest pompowana z drugiego końca stawu za pomocą węża i wychodzi spod skały lawy, które zostały umieszczone w torfowiska. Tutaj jest filtrowane, zanim znów będzie nad wodospadem z powrotem do stawu.

Mój staw system filtracji bog: My bog jest około 6 stóp szerokości x 4 stopy wysokiej X głęboko 5 stóp. Jest on wykonany z bloków żużlowych lub bloków betonowych.
Artykuł dzięki: