beskid slaski i zywiecki szlaki

beskid slaski i zywiecki szlaki

Phoenix International Raceway

W 1964 roku Phoenix International Raceway dosłownie wykute w zboczach gór Estrella. PIR jest unikalnie ukształtowane w tri-owal z krzywą w backstretch między zamienia dwa i trzy. W 2005 roku tunel został zbudowany zgodnie z kolei cztery dać dostęp do bramkowe. Ulubionym wentylatora na torze jest obszar wyświetlania Hillside na Monument Hill poza włączyć cztery. Piękna ustawienie PIR i zachodniej gościnność sprawia, że ??jest to ulubiony tor dla wielu kierowców, jak i kibiców. W niedawnym sondażu Sports Illustrated kierowców, Phoenix International związana sekund dla najlepszych torów w USA

Każdego roku Raceway jest gospodarzem wielu wydarzeń, które są NASCAR, USAC Midget, srebrnej koronie samochody, Modifieds Indy Car Indy Pro, wózkiem i Rolex Sports Car, rzemieślnik TRUCK, Nextel i Busch. Ceny biletów różnią się w zależności od przypadku, z rozpoczęciem Bilet jednorazowy dzień wyścigu na $ 20.00 po wielu wydarzeniach. Specjalne pakiety kilkudniowe są dostępne, jak również pre-race i pit przechodzi. Bieżni oferuje zarówno codziennie, a na noc parking na RV i oba wymagają zakupu biletów wstępu zdarzeń wyścigu. RV parking zaczyna przy $ 50,00,. Istnieje szeroki wybór hoteli i ośrodków wypoczynkowych w okolicach PIR, które oferują dania podczas imprez wyścigowych.

PIR oferuje fanom kilka sposobów, aby dostać się blisko do działania wyścigi z Raceway Club i Trackside Club. Klub Raceway oferuje fani muzyki na żywo, interaktywne gry, nagrody, darmowe jedzenie i napoje, specjalną przepustkę na parking i wizyty z niektórych kierowców. Koszt to $ 79 stosuje się do zdarzeń Busch i $ 129 w celu zdarzeń Cup. Poboczu toru Klub daje zaledwie 50 stóp od toru i wszystkie działania. Oglądać samochody wyścig na 130 mph w zaciszu zamkniętego, klimatyzowane obszarze. Wyposażenie obejmuje; śniadanie, obiad, napoje, wstępnie rasy pit wprost i parking VIP. Pakiet 3-dniowy wyścig $ +649,00. Wniosek o płatność nie jest jedynym emocje wyścigu w mieście.

Bondurant Szkoła High Performance Driving daje każdemu możliwość poczuć się jak profesjonalista w miejscu kształcenia, nauczania i za doświadczenie koła. Oferują one kursy jazdy defensywnej, teen kursy jazdy i szkolenie wyścig dla początkujących do profesjonalistów w ich 60-hektarowej obiektu wyścigowego. Wybierz z Grand Prix drogowego lub szkolenia specjalistyczne, Advanced oraz wysoka wydajność, Kart i wiele więcej. Ceny różnią się w zależności od przebiegu i dostępnych opcji.

Sprawdź więcej informacji na temat Racing Race Track Arizona, Arizona i Arizona Races w where2havefun!

Artykuł dzięki: