beskid slaski zywiecki atrakcje turystyczne

beskid slaski zywiecki atrakcje turystyczne To jest gwałtowny spadek od swojego sąsiada, Denver, który ma średnia cena domu wynosi około $ 180.000.

Kolumbia, Karolina Południowa

To miasto jest jednym z najpiękniejszych i kultury obszarów bogatych Karoliny Południowej. Średnie podatki od nieruchomości przyjść na nieco ponad wielki i opcji mieszkaniowych dla emerytów może wahać się od starych zabytkowych nieruchomości do nowej nadrzecznej promenadzie.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Columbus, Ohio

Columbus jest jednym z najbardziej niedocenianych miejsc emerytalnych w kraju i wspaniałym sprawie budżetu emerytalnego.

Eugene, Oregon

Eugene jest znany ze wspaniałych rynkach sobotnie które łączą śmieszne tanie ceny z wspaniałe jedzenie, ubrania, muzyki i artystycznej atmosferze. Istnieje również wędrówki i inne darmowe zajęcia na świeżym powietrzu wokół wyśmiać emerytalnego.

Fort Worth, Texas

Dla bardziej wyluzowany, południowej miasta, Fort Worth to miejsce emerytalny. Jest znany jako rodeo części, części Rothko i ma zniżek dla wielu działań emerytów, takich jak muzea, zoo i domów Orchestra.

Jacksonville, Floryda

Jacksonville jest jednym z najtańszych miast na Florydzie, o średnia cena domu 130 $ tysięcy mniej niż jego odpowiedniki droższych (jak Miami i Fort Lauderdale).

Kansas City, Missouri

Koszty utrzymania są bardzo rozsądne w sprawie budżetu emerytalnego, przy czym mediana godzinnego cenie tylko 118.000 $, co stanowi około 20% poniżej średniej krajowej. Emeryci jak tym obszarze, ponieważ istnieje duże miasto czuje się łatwe i przystępne życia.

Tucson, Arizona

Zajęcia na świeżym powietrzu w obfitości, podobnie jak w tyglu kultur amerykańskich i meksykańskich, tworząc atmosferę, która sprawia, że ??wydaje się jak na stałym południowej wakacjach. Ciepło w lecie można się nie do zniesienia dla niektórych, ale darmowe atrakcje turystyczne i bogactwo historii w tej dziedzinie sprawia, że ??warto dla większości.

Artykuł dzięki: