beskid slaski osrodek wypoczynkowy

beskid slaski osrodek wypoczynkowy

Trawy / bydło. Istniejące naturalnych traw są skąpe i nie lubił dużo krów. Zaszczepia trawa, jedna odmiana widziałem w Tocantins „Brachiaria ‚, rośnie ponad sześć stóp wzrostu. W przeciwnym razie, ziemi, jak jest, można by pasły się owce i kozy.

Zgodnie z prawem państwa, 35% tego terenu należy pozostawić w stanie naturalnym. Zasada ta jednak wydaje się być powszechnie lekceważone.

Podatki od nieruchomości – Na szczęście podatki od nieruchomości są bardzo niskie w tej dziedzinie. Roczne podatki od nieruchomości na własność wiejskiej o wartości $ 50,000 USD będzie w okolicach 50 dolarów USD.

Wysokość nad poziomem morza, około 750 metrów na wyższym poziomie farmy, pozwalając na plantacji kawy.

Rzeki w SE Tocantins, jak nigdy dotąd, są wyjątkowe naturalne piękno. Rzeka w tym gospodarstwie, Manuel Alvinho. O 10m szerokości, 1,5 m głęboka; Prąd, 5 km / godz; Mała ryba. Jeden wodospad, kilka Rapids. Przejrzystość wody, doskonała. Brzegi rzeki są różowego piasku i różowe łachy z palmami, przyczyniając się do wyjątkowo atrakcyjnej scenerii. To gospodarstwo jest wodospad, około 30 stóp wysokości i kilka małych Rapids. Trzeba zobaczyć zdjęcia lub odwiedzić, aby uwierzyć. Istnieje kilka źródeł wzdłuż rzeki. Niektóre plamy riverfront są mokre, ale mocnym piasku. Woda z większych wysokościach przenika powoli w dół do doliny, karmienie rzeki przez cały rok. Te wiecznie mokra piaski pozwoliłoby na wyjątkowe pola nawadniane, przyczyniając się do niezwykłych plantacji. Woda ze studni, w zależności od odległości od rzeki, od 5m do 60m głębokości. Najwyższa vs. najniższej wysokości w gospodarstwie, ja oszacować różnicę około 150 stóp.

Jest „pion”, robotnik rolny, który mieszka w pobliżu, a on pilnuje tego gospodarstwa.

Klimat. Pada dużo za 5-6 miesięcy, od października do kwietnia.
Artykuł dzięki: