beskid slaski jaskinie zwiedzanie

beskid slaski jaskinie zwiedzanie

Koi Pond Albo Pondless Waterfall – Where Do I Begin

1.) Czy myślałeś o funkcji wody? – Czy to prawda, że ??funkcja wody doda kapitał do mojego domu? Co z basenem? Nie staw wymaga dużo konserwacji? Jaki jest średni koszt? Czy muszę mieć pozwolenie na budowę? Czy muszę mieć ryby? … Podróżujemy dużo!

Amerykańskie Stowarzyszenie Architektów Krajobrazu

http://leder-hausschuhe.eu/

Architekci krajobrazu identyfikować trendy na 2007 rok

WASHINGTON, 21 grudnia / PRNewswire-USNewswire / – „Zrównoważone projektowanie jest większa niż kiedykolwiek, a właściciele domów i właścicieli budynków komercyjnych podobni szukają wykorzystanie przestrzeni odkryte jeszcze Nowy Rok przyniesie wiele ciekawych i twórczych rozwiązań projektowych z krajobrazu. Architects.

Kupujący wnioskują, że architekci krajobrazu zaprojektować kompletne odkryte pokoje, takich jak kuchnie i barów, na rozrywkę. Cechy takie jak woda koi stawy, wodospady, fontanny i nadal są popularne (bez oznak spowolnienia), wynika z nowego badania czołowych członków Amerykańskiego Stowarzyszenia Architektów Krajobrazu (pije). „

Amerykańskie Stowarzyszenie Nurseryman donosi, że „cechy wody to najszybciej rozwijający się trend w kształtowaniu krajobrazu od 1990 (2007 powinien złamać wszelkie rekordy.)”

Regionalnie, w ziemię baseny doda około 5 procent do wartości domu w północno-wschodniej, około 6 procent w Midwest, a 7,5 procent na południowym wschodzie i zachodzie. W południowo-zachodniej, basen doda prawie 11 procent wartości domu jest.

Jeśli dodać do $ 35.000 basen do $ 300,000 domu, będzie ledwo odzyskać swój początkowy wydatek. Jednakże, wciąż masz wysokie koszty utrzymania i masz tylko ograniczone przyszłych nabywców domu do ludzi, którzy chcą basen. Dlatego rzeczywiście zmniejsza kapitał w domu. Z drugiej strony, każdy kocha piękną cechę wody, młodych i starych! W związku z tym zwiększyła kapitał!

Artykuł dzięki: